O nás

Učíme deti, že okamihy radosti vychádzajú z tých najobyčajnejších zázrakov na svete z lásky, priateľstva a vzájomnej tolerancie. Tak to je náš svet, miesto, ktoré spája všetky deti, aby spoločne strávený čas bol jedným z najkrajších a nezabudnuteľných zážitkov…

Kto sme?

Sme skupina priateľov, ktorá chce dosiahnuť úctu k inakosti a sociálne začlenenie s cieľom priblížiť deti a celé rodiny bližšie k sebe. Cez spomienky na vlastné detstvo, túžby a predstavy vytvárame originálne programy, aby sme nezištne pretavili drobné radosti do jedného veľkého úsmevu.  

História Okáčika

Od svojho vzniku v roku 2003 skupina mladých ľudí – nadšencov rozbieha prvé zábavné aktivity pre školopovinné deti a mládež. Popri miestnych programoch začína aj regionálnu činnosť. Empatia pri jednorázových návštevách detských domovov prerastá v pravidelnú organizovanú činnosť charitatívneho charakteru. Za obdobie svojej existencie sa členovia združenia aktívne a úspešne podieľali na viacerých projektoch.

Náš tím

Chceš sa stať jedným z nás? Chceš byť súčasťou nášho Okáčikovského tímu? Si kreatívny, šikovný a zodpovedný? Máš talent a máš rád deti? Vieš hrať na gitare alebo na inom hudobnom nástroji?…

Tak potom hľadáme práve teba!

Stanovy

Prečítajte si stanovy Občianskeho združenia OKÁČIK a zistite viac o našich pravidlách pri práci, o hospodárení, členstve a podobne.

GDPR

Naše občianske združenie Okáčik striktne dodržiava pravidlá ochrany osobných údajov. Informácie o vás sú u nás v bezpečí.

Partneri

Ďakujeme všetkým, ktorí akoukoľvek formou podporili aktivity OZ Okáčik, bez čoho by sme nedokázali urobiť všetko to, čo realizujeme.

Pomôž aj ty ak môžeš

Aby sme mohli pomáhať, potrebujeme vašu pomoc

Už viac ako 20 rokov vytvárame deťom a mládeži bezpečný priestor pre zábavu, vzdelávanie a riešenie problémov. Spájame dva svety – svet zdravých, so svetom zdravotne a sociálne znevýhodnených detí a mládeže. Svet plný radosti, bez obmedzení, so svetom prekážok a izolácie.