Školenia (archív)

V rámci školení sú našou cieľovou skupinou študenti a absolventi stredných škôl, študenti a absolventi vysokých škôl. Jednotlivé časti školenia sú zamerané na základy psychológie, práce s deťmi na táboroch, kreativity a jej využitia, prvú pomoc, bezpečnosť práce, komunikačné zručnosti, alternatívne riešenie konfliktov, spôsoby samostatnej a tímovej práce, detské reálie a proces vývinu, ale taktiež na šport, tanec a zážitkové hry.

Absolvent školenia je schopný pripraviť a zrealizovať animačný program pre rôzne vekové skupiny detí. Vie samostatne pracovať, dokáže sa však aj bez problémov zapojiť a zúčastniť tímovej práce. Disponuje zručnosťami a vlastnosťami ako zmysel pre zodpovednosť, flexibilita, vysoká komunikačná úroveň, schopnosť empatie, tvorivé myslenie, sebakontrola a sebadisciplína. Deťom dokáže ponúknuť nezvyčajné zážitky. Školenia sú zdarma.

Čo ponúkame?

  • naše know how – metodické materiály,
  • zaujímavú spoluprácu v mladom kolektíve,
  • odborné informácie,
  • priestor na sebarealizáciu,
  • nové výzvy a zážitky.

Chceš vedieť ešte viac?

Ak chceš vedieť viac o školeniach ktoré organizujeme alebo na ktorých sme sa zúčastnili, pozri si nasledovné informácie.

Maškrtíme zdravo s Grizly

„Projekt Svet s tebou ma baví 13 – Maškrtíme zdravo s Grizly“ Predstavujeme vám náš nový kulinársko – edukačný projekt v spolupráci  s firmou GRIZLY.cz eshopom so zdravou výživou, doplnkami stravy a prírodnou kozmetikou. Zameriame sa na zdravé varenie a pečenie. Naučíme sa čo nám prospieva a sami si to aj pripravíme. Dáme vám tipy […]

Deň učiteľov

Všetkým učiteľom prajeme šťastný Deň učiteľov.

Zobraziť všetky informácie zo školení