Letný pobyt Svet s tebou ma baví 12

Máme za sebou letný pobyt „Svet s tebou ma baví 12“. Bol výninočný tým, že sme na ňom oslávili 20. výročie vzniku Okáčika. 20 rokov je dlhý čas. Rozochvieva sa srdce pri predstave, že toľko rokov rozdúchavame plamienky radosti, zábavy, nadšenia a nádeje. Náš svet je o láske, radosti, úprimnom priateľstve, slzičkách dojatia. Deti sú poklady, ktoré zmenili naše životné hodnoty, najmä tie ktorým život postavil do cesty prekážky. Vďaka týmto malým a veľkým bojovníkom prežívame spolu s rodičmi tie najvzácnejšie momenty, ktoré spájajú našu okáčikovskú rodinu.

Dostali sme dar nezahodiť svoj talent, svoje schopnosti, možnosti, byť tu pre iných. Veľakrát sme osedlali vlastnú únavu ako koníka, ktorého treba občas niesť. Vďaka obetavej pomoci dobrých priateľov, našich mladých dobrovoľníkov sme spolu rástli, zdokonaľovali, tešili sa.

S čírou radosťou, sme učili deti a oni učili nás. Poznáme príbehy stovky rodín, za každú z nich sme vďační. Nesmierne si vážime všetkých vás, ktorí nám pomáhate obohatiť životy iných. Bez vašej pomoci by sme to nedokázali. Ďakujeme, že ste s nami už 20 rokov!

Ďakujeme pani Nataše Bauzovej z New Brand, s r. o. za hodvábne šatky a Creactive.sk za farby a kreatívny materiál na maľovanie hodvábnych šatiek. Vďaka vám sme si vytvorili šatky s krásnymi motívmi, môžete si ich pozrieť v galérii pod článkom. Ďakujeme Mestu Žiar nad Hronom, vďaka jeho podpore sa mohli nášho pobytu zúčastniť aj deti a maminy z Ukrajiny.

„Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP, v rámci projektu Svet s tebou ma baví v grantovom programe Športuj aj Ty! 2023“

Viac foto z letného pobytu

Pozrite si tiež video z letného pobytu v Bystrej.